ALLIUM - samoexpandibilní nitinolové stenty Allium

Výhody stentů ALLIUM (URS, BUS, TPS a RPS)

- dlouhodobé zavedení (až 3 roky)
- snadné zavádění
- snadné a bezpečné vyjímání - stent Allium je možné rozplést pro snažší vytahování
- omezení migrace
- jedinečný povlak s membránou
- vysoká pružnost/flexibilita


RPS - Round Posterior - 
Stent do močové trubice

Stent do močové trubice

RPS nabízí minimálně invazivní řešení uretro-vesikální anastomotické stenózy zaměřené na rozevření úseků postižených okluzí pro snadné močení po radikálních operacích prostaty, radikálních cykto-prostatektomiích nebo při stenóze krčku močového měchýře po TURP. Speciální svěračový segment je určen k minimalizaci dysfunkce svěrače močové trubice. RPS se přizpůsobí tvaru orgánu bez ohrožení rozměru lumen trubice a představuje pro pacienta maximální komfort.BUS - Bulbární uretrální stent
Bulbární ureterální stent
BUS je konečné řešení minimálně invazivní léčby zúžení kulovitých dutin. Stent je určen k dlouhodobému zavedení za účelem rozevření močové trubice zúžené okluzí a umožnění spontánního močení. Stent BUS má velký rozměr, působí velkou radiální silou a má měkké konce s funkcí svěrače ve tvaru přizpůsobeném rozměrům běžné kulovitě rozšířené močové trubice. Aplikace stentu BUS do zúžené močové trubice je bezpečný a účinný postup.

URS - ureterální stent
Ureterální stent

URS je definitivní řešení chronických benigních i maligních stenóz spodní části močovodu vyžadující dlouhodobé nebo trvalé stentování močovodu. Jedná se o pružný stent s povlakem po celé délce s vysokou radiální roztažnou silou a tělem o velkém průměru, s klinickým designem odpovídajícím tvaru a funkci močovodu pro dlouhodobé zavedení a udržování průběžné průchodnosti močovodu. Použití URS k léčbě stenózy močovodu je bezpečný a účinný postup.

TPS - Triangulární prostatický stent
Triangulární prostatický stent

TPS je jediný trojúhelníkový prostatický stent s odpovídajícím lumen o velkém průměru indikovaný k léčbě všech druhů obstrukcí prostaty. Jeho trojúhelníkový tvar a vysoká radiální roztažná síla těla a nízká radiální síla konců v blízkosti externího svěrače umožňují stentu TPS přizpůsobit se prostatické trubici, zajistit vynikající průchodnost, zůstat in situ dlouhodobě a výrazně zlepšit komfort pacienta.


KONTAKTNÍ INFORMACE

BRNO CENTRÁLA
kancelář a sklad
Firemní 2
619 00 Brno
IČO: 64511588
DIČ: CZ64511588

Tel.: +420 515 917 511
sab-medical@sab-medical.com

GOOGLE MAPA


KANCELÁŘ PRAHA
Cukrovarnická 833
162 00  Praha – Střešovice


Tel: +420 515 917 511

KANCELÁŘ BRATISLAVA
S.A.B. Slovakia s.r.o.
Betliarska 3809/22
851 01 Bratislava
Tel: +421 948 111 411