Vše pro krmení miminek

Ohřívače kojeneckých lahví
 - Bezpečný
a ekonomický ohřev suchou metodou. 

HYGIENICKÉ OHŘÍVÁNÍ KOJENECKÝCH LAHVÍ

Z hygienických důvodů, je důležitá suchá a sterilní technika ohřevu – unikátní na českém trhu, podle standardu EU. Jestliže jsou lahve na krmení ohřívány v ohřívačích s vodou, nebo v teplé vodní lázni, je zde nebezpečí vzniku a přenosu zárodku. Při kontaktu vlhkýma rukama s lahví ohřátou ve vodě muže dojít ke křížové kontaminaci. Používáme ohřev suchou metodou bez cirkulace vzduchu a bez ventilátoru. Toto je řešení pro nemocniční provozy. Hygiena je nejvyšší prioritou u novorozenců a dětí na dětském oddělení. Z tohoto důvodu, navrhujeme naše vložky, které jsou vyměnitelné a také se dají umývat v myčce. Hladký povrch vložky zajišťuje velmi snadnou dezinfekci a čištění.

ohřívače kojeneckých lahví pro nemocnice

 BEZPEČNÉ OHŘÍVÁNÍ KOJENECKÝCH LAHVÍ

Ohřívací zařízení ohříváček lahví je vyrobeno z robustního, nekorodujícího hliníku a je vybaveno elektronickou regulací teploty. V této souvislosti neexistuje žádné riziko popálení v důsledku přehřátí.

Vzhledem k tomu, že ohřívačky lahví využívají princip homogenního oteplování, nemůže nastat v dětském mléce efekt zvaný 'hot spots' (lokální teplé místa). Pomocí tohoto principu, nedojde k tvorbě puchýře v ústech dítěte. Rovněž zajištuje kvalitu mléka, včetně vitamínu a protilátek.


Jednorázové krmící lahvičky
 - standard pro zdravotnické zařízení

BEZPEČNÉ

Kojenecké láhve jsou vyráběny z potravinářského kvalitního polypropylenu. Lahve jsou v souladu s evropskými směrnicemi pro plastové nádoby na potraviny. Kojenecké lahve jsou odolné. Přesnost díky spolehlivé a kalibrované stupnici. Kojenecké lahve jsou vyráběny, kompletovány a baleny v čistých a kontrolovaných výrobních podmínkách. (ISO 13485 a 9001) Plastové savičky jsou vyráběny z neutrálního materiálu, který neobsahuje toxické deriváty.

HYGIENICKÉ

Krmící láhve, ochranné uzávěry a savičky jsou připraveny k okamžitému použití, což zamezuje riziku dekontaminace při čištění v nemocnici. Kojenecké lahve jsou dodávány v peel-open balení a ošetřeny Gamma nebo EO sterilizací. Dudlík je chráněn aseptickým krytem.

Jednorázové krmící lahvičky

EKONOMICKÉ

Kojenecké lahve, dudlíky a ochranné krytky jsou na jedno použití. Jako jednorázový produkt, který není potřeba čistit a sterilizovat ušetří vaše nemocnice čas i finanční prostředky. Produkt je připraven k okamžitému použití.


KONTAKTNÍ INFORMACE

BRNO CENTRÁLA
kancelář a sklad
Firemní 2
619 00 Brno
IČO: 64511588
DIČ: CZ64511588

Tel.: +420 515 917 511
sab-medical@sab-medical.com

GOOGLE MAPA


KANCELÁŘ PRAHA
Cukrovarnická 833
162 00  Praha – Střešovice


Tel: +420 515 917 511

KANCELÁŘ BRATISLAVA
S.A.B. Slovakia s.r.o.
Betliarska 3809/22
851 01 Bratislava
Tel: +421 948 111 411