Potřeby a pomůcky pro gynekologii a porodnictví

Porodní zvon KIWI OMNICUP ME

Tento porodní zvon (vakuumextraktor) se využívá pro téměř všechny pozice vaginálního porodu. Má nízký profil a úchyt pro snadné zavedení a přesné umístění na hlavičku novorozence v malpozici jako např. v zadní okcipitální pozici. Usnadňuje druhou dobu porodní a pomáhá při porodu dítěte. Pomůže, když už matka nemůže. Použití vakuumextratktoru záleží vždy na rozhodnutí lékaře.

Zobrazit detail

Porodní zvon KIWI OMNICUP MT

Tento porodní zvon (vakuumextraktor) se využívá pro téměř všechny pozice vaginálního porodu. Má nízký profil a úchyt pro snadné zavedení a přesné umístění na hlavičku novorozence v malpozici jako např. v zadní okcipitální pozici. Oproti Omnicup M má navíc indikátor síly tahu, který je určen k měření síly působící během trakce. Díky tomuto indikátoru je obzvláště vhodný pro vzdělávací účely a výcvik.

Usnadňuje druhou dobu porodní a pomáhá při porodu dítěte. Pomůže, když už matka nemůže. Použití vakuumextratktoru záleží vždy na rozhodnutí lékaře.

Zobrazit detail

Porodní zvon KIWI OMNI C-CUP

Tento porodní zvon (vakuumextraktor) se využívá pro porod císařským řezem. Má nízký profil pro jednoduchou aplikaci a manévrovatelnost.

Použití vakuumextratktoru záleží vždy na rozhodnutí lékaře.Zobrazit detail

Kličky ke konizaci děložního čípku, Loop, 15 x 8mm

- typ: Loop

- Velikost elektrody: 15 x 8mm

Zobrazit detail

Kličky ke konizaci děložního čípku, Praporek S, 9 x 12mm

- typ: Praporek

- Velikost elektrody: 9 x 12mm (S)

Zobrazit detail

Detektor FD-10D Babypulse, s alkalickými bateriemi

Kompaktní detektor srdečního tepu plodu slouží k rutinnímu měření a kontrole srdečního tepu plodu, vhodné pro gynekology, porodníky a zejména pro porodní asistentkyJedná se o lehký, vysoce citlivý detektor vybavený měřením srdeční frekvence plodu FHR. Lze jej používat od 9. týdne těhotenství. Přístroj je vhodný i pro domácí použití.

Model: FD - 10D

 

Zobrazit detail

Detektor UDT-20WD Doptone, s alkalickými baterimi

Kompaktní ultrazvukový detektor srdečních ozev slouží k rutinnímu měření srdeční frekvece plodu, vhodné pro gynekology, porodníky a porodní asistentky. Jedná se o lehký, vysoce citlivý ultrazvukový detektor (čtení FHR). Lze jej používat od 9. týdne těhotenství. Přístroj je vhodný i pro domácí použití pro poslouchání tlukotu srdíčka Vašeho dítěte a ujištění se, že je vše v pořádku.

Model: UDT-20WD

 

Zobrazit detail
Novinka

EndoFlow II - pumpa

je pumpa s unikátním systémem pro řízení tekutin a udržování jejich konstantní teploty i tlaku. Používá se pro proplachování, aspiraci a výplach pod vysokým tlakem.

Zobrazit detail
Top nabídka

Patní lanceta Babylance, 50 ks

Patní lanceta Babylance pro bezpečný odběr kapilární krve.

Tento produkt si získal celosvětovou popularitu pro její hladké a přesné řezy, snadnost použití a bezpečnostní prvky.

Navrženo pro neonatální sestry... s neonatálními sestrami

Minimální odběr je balení (50 ks), uvedená cena je celé balení.

 

Zobrazit detail