Neurochirurgie

V oblasti neurochirurgie nabízíme nově širokou škálu produktů určených pro vertebroplastiku, kyfoplastiku v podobě jednorázových setů s VTP či KYPHOP cementy. Dále pak systémy pro externí ventrikulární drenáž, systém cerebrálních spojených shuntů a bioptické a trepanobioptické jehly určené pro odběr biopsií kostní dřeně, pro odběr z kosti nebo měkkých tkání.

Nabízíme produkty pro:

Vertebroplastický set - jednorázová pistole a VTP cement

Set je určený pro vertebroplastiku pro stabilizaci páteře a zlomeninou zkroucené obratle.

INDIKACE

  • Osteoporotická zlomenina páteře
  • Metastatické postižení páteře
  • Agresivní hemangiom páteře
  • Mnohočetný myelom páteře

Zobrazit detail

KIVA VCF

Kiva VCF je implantátové řešení v léčbě páteřních kompresních zlomenin. Implantát vyrobený z materiálu PEEK-OPTIMA® nahrazuje kostní cement jako primární strukturální podporu potřebnou pro léčbu obratlové zlomeniny. PEEK (Polyetherketonová vlákna) – biokompatibilní polymer široce využívaný a dobře přijímaný ve spinálních implantátech napodobuje vlastnosti kostí.

Zobrazit detail

MADISON - Komplexní souprava pro kostní biopsie

Madison™ je perforační komplexní systém určený k procházení tvrdými kostmi a dosažení hlubokých nebo malých kortikálních abnormalit. Je oblíbenou volbou pro axiální i apendikulární případy.

Zobrazit detail

SPHERA PRO - Hydrocefální programovatelný shunt

Sphera Pro je cerebrální shuntový systém pro intraventrikulární regulaci tlaku s programovatelným ventilem. Tento produkt byl vyvinut, aby poskytoval PŘESNOST v řízení tlaku, ZABEZPEČENÍ proti odprogramování a SNADNÉ NASTAVENÍ. Ventil má 8 různých nastavení tlaku a nastavení tlaku může být provedeno kdykoli je to nutné neinvazivním zařízením a bezbolestně.

Zobrazit detail

Andanza CoolAir Poncho

Vesta Andanza CoolAir® Poncho podporuje cirkulaci vzduchu pod ochrannými obleky (např. radiologickými olověnými vestami, kabáty, zástěrami apod.). Udržuje příjemnou teplotu, brání přehřívání a nadměrnému pocení.

Zobrazit detail