Drenážní sety

Drenážní sety - two step

Jsou používány pro jednoduchou, bezpečnou a efektivní drenáž. Katetr je vyroben z biologicky neutrálního materiálu, který je viditelný pod rentgenem. I katetr malé velikosti je možné použít k efektivní drenáži tekutin z cyst a dutin hrudní a břišní. Katetry jsou vyrobeny z pečlivě volených materiálů a jejich povrch je kryt silikonem. Katetry jsou tenkostěnné s velkými postranními otvory, které zajišťují, že jimi provedená drenáž bude po dlouhou dobu efektivní. Spojovací hadičkou je možné na soupravu napojit standardní sáček na moč.

Zobrazit detail

Drenážní sety - one step

Jsou používány pro jednoduchou, bezpečnou a efektivní drenáž.

  • Katetr je vyroben z měkkého a pružného polyuretanu
  • Katetr menší velikosti je možné použít k efektivní drenáži tekutin z cyst a dutin hrudní a břišní
  • Katetry o průměru 9F a více je možné použít k drenáži abcesů
  • Zvýšená drenážní schopnosti díky velkým otvorům
  • Echogenní hrot jehly s trokarovým styletem.

Zobrazit detail

Hrudní drenážní katetr

Používá se při plynné nebo tekuté aspiraci z dutiny hrudní. Díky podélné lince viditelné pod rentgenem je možné kontrolovat polohu katetru. Postranní otvory zajišťují efektivní drenáž. Hrudní drenážní katetr je vyroben z vysoce kvalitního PVC určeného pro zdravotnické účely s požadovanou měkkostí a elasticitou.

Zobrazit detail

Hrudní drenážní katetr s trokarem

Používá se při plynné nebo tekuté aspiraci z dutiny hrudní. Díky podélné lince viditelné pod rentgenem je možné kontrolovat polohu katetru. Postranní otvory zajišťují efektivní drenáž. Mandrén má velmi ostrou trokarovou špičku. Hrudní drenážní katetr je vyroben z vysoce kvalitního PVC určeného pro zdravotnické účely s požadovanou měkkostí a elasticitou.

Zobrazit detail

Souprava na drenáž žlučových cest - vstup p.o.

Tato souprava je určena pro drenáž vnějších žlučových cest. Souprava se zavádí při duodenoskopii a umožňuje proplach žlučovodů a cílené podávání léků.
V prodeji dvě verze: pigtail a alfa.
Hladký povrch vnitřní stěny katetru usnadňuje tok žluči. Zřetelně viditelný pod rentgenem.

Zobrazit detail