Speciální zdravotnické přístroje

V produktové nabídce naší společnosti jsou speciální přístroje, určené přímo k léčbě nebo pro léčebný zákrok.

NanoKnife

IRE Systém NanoKnife® využívá princip reversibilní či ireversibilní (nevratné) elektroporace a špičkové technologie, která používá řadu za sebou jdoucích elektrických impulsů v nanosekundách, způsobujících destrukci buněčných membrán. V případě reversibilní elektroporace dochází k otevření pórů v buněčných membránách, v případě ireversibilní elektroporace k nevratnému poškození buněk. Tímto způsobem při terapii systémem NanoKnife® dosahujeme totální destrukce všech rakovinných buněk celého nádoru. Takto vzniklá nekrotická tkáň je z těla odstraněna jeho metabolickým systémem. Elektrické impulsy jsou aplikovány pomocí několika jehel – sond do oblasti, kde má být ablace pod kontrolou CT nebo USG provedena.

 

Zobrazit detail

Solero - mikrovlnný systém

Je systém určený pro mikrovlnou ablaci měkkých tkání během otevřeného chirurgického zákroku. Systém se skládá z generátoru a jednotlivých aplikátorů.

Zobrazit detail
Novinka

Imactis - CT navigace

Imactis - CT navigace pomáhá efektivně optimalizovat každodenní procedury spojené s intervenční radiologií.
Radiologie hraje klíčovou roli v diagnostice a léčbě mnoha onemocnění a využívá se pro dosažení cílových míst mnoha orgánů a lézí v lidském těle. 
A proto je tady systém Imactis-CT navigace, který snižuje až o 60% počet kontrol, expozice pacienta, lékaře i dalšího personálu, až o 50% zpřesňuje zaměření cílových míst a snižuje dobu trvání procedur a s tím spojené náklady.

Zobrazit detail

Jednorázový flexibilní ureterorenoskop

  • Snadná ovladatelnost (ohyb až 275° na obě strany)
  • Nožní panel pro snadné ovládání
  • Přesný pohyb špičky usnadňuje navigaci
  • Vynikající viditelnost zajišťuje vysoce kvalitní obraz - jasný a ostrý obraz během litotrypse
  • Samostatný proplachovací port s kohoutem
  • Pracovní kanál 3,6 Fr, průměr 8,7 Fr

 

Zobrazit detail

Smeda - tranzientní elastograf

ultrazvukový diagnostický systém

Vyšetření tranzientní elastografií s využitím elastografu SMEDAje přínosem v běžné praxi při hodnocení pokročilosti jaterního onemocnění, zvláště u pacientů s chronickými virovými hepatitidami a u pacientů s metabolickým onemocněním jater (NAFLD).
Elastografie je velmi vhodná nejen pro diagnózu fibrózy, ale i pro kontinuální sledování jejího vývoje. Vyšetření může v určitých případech nahradit biopsii jater.

Elastografie je velmi vhodná nejen pro diagnózu fibrózy, ale i pro kontinuální sledování jejího vývoje. Vyšetření může v určitých případech nahradit biopsii jater.
Elastograf SMEDA hodnotí pokročilost jaterní fibrózy na podkladě měření tuhosti jaterní tkáně (elastografie), a tím významně snižuje potřebu provádět jaterní biopsii.
Diagnostikovaná oblast má rozměr 40 x 10 mm, což je až 200krát více, než při jaterní biopsii.
Neinvazivní bezbolestné vyšetření umožňuje pravidelné sledování stavu pacienta.

Zobrazit detail
Novinka

Laser Holmium MH01 30 W

Laser Holmium MH01 je vhodný na odstranění měkkých tkání a kamenů. Nabízí širokou škálu různých frekvencí a energie.
Dále pak velmi snadné ovládání prostřednictvím intuitivního dotykového LCD a předprogramovaného menu, kde je možné využít různá přednastavení pro konkrétní typy kamenů nebo ošetření měkkých tkání či nastavit vlastní parametry.

Zobrazit detail
Novinka

Laser Thulium Hemera 200 W

Hemera ™ je nový chirurgický laser s vysokým výkonem nastavitelným až do 200 W. Může pracovat v kontinuálním nebo pulzním režimu a je určený pro široký účel zásahů. Stačí si jen vybrat, který z následujících typů techniky preferujete: vaporizace (THUVAP), vaporesekce (THUVARP) nebo enukleace (THULEP/THUVEP).

Zobrazit detail

Synergo Rite (NMIBC)

Systém Synergo je určen k léčbě uroteliálního karcinomu močového měchýře neinfiltrujícího svalovinu detrusoru (NMIBC)

Zobrazit detail

RFA RITA

Radiofrekvenční přístroj RITA je určen pro odstranění primárních tumorů i metastáz, v oblastech jater, kostí, plic a nadledvinek.

 

Zobrazit detail

Vaskulární laser EXOTHERM

Exotherm je transkutánní cévní laser, zaměřený na bezbolestné ošetření mikrovarixů (metliček) na nohou i na obličeji.
Vhodný na: Metličky, Angiomy, Rosaceu

Zobrazit detail

Vein Clear

Vein Clear je radiofrekvenční elektroda pro léčbu křečových žil.

Zobrazit detail
Novinka

EndoFlow II - pumpa

je pumpa s unikátním systémem pro řízení tekutin a udržování jejich konstantní teploty i tlaku. Používá se pro proplachování, aspiraci a výplach pod vysokým tlakem.

Zobrazit detail